• EKO výzva

• 23.04.2019 19:07
          • 16.4.2019 sme sa zapojili do eko výzvy na zbieranie odpadkov popri cyklo chodníku a pri Mladosti a studničke. Aktivity sa zúčastnilo  25 žiakov. Na konci sme mali malú Eko zábavnú aktivitu s kartičkami  na zistenie postojov mladých k životnému prostrediu a ekológii.
          • Bedminton

• 10.04.2019 21:43
          • Dňa 9.4. sme zorganizovali súťaž v bedmintone, ktorej sa zúčastnilo 20 žiakov.
            Vyhodnotenie:
            Chlapci:
            1.GildeinKristian
            2.Milčák Jakub
            3.Tomaš Višňovský

Dievčatá:
            1.Lenka Kaľavská,
            2.Klaudia Zajacová
            3.Lucia Kormancová

• Jarná brigáda

• 10.04.2019 21:37
          • Dňa 2.4. sme urobili brigádu a poupratovali v okolí internátu. Brigády sa zúčastnilo 18 žiakov.
          • Izba baví izbu

• 29.03.2019 12:47
          • Dňa 26.3.2019 sa konalo v priestoroch zrkadlovej sály celointernátne podujatie IZBA BAVÍ IZBU, ktorého sa zúčastnili všetci  prítomní žiaci v internáte a vychovávateľky Bc. Ľuboslava Čajková, Bc. Erika Sotáková, Mgr. Mária Voščeková.
            Žiaci si pripravili: hru na hudobný nástroj Slavomír Podolský, Katarína Tribulová,  ľubovoľné scénky, tanec -nacvičili na tanečnom krúžku. Program uvádzala žiačka tretieho ročníka Ivana Semanová.