• Aktivity v marci 2024

• 08.04.2024 09:38
          • Dňa 5.3. sme zrealizovali aktivitu CVIČENIE NA FIT LOPTÁCH s JULKOU ŠPAKOVOU (internatistka 1.B)

Cvičenie s loptami a hudbou malo veľmi pozitívny ohlas no  z dôvodu menšieho počtu  fit lôpt- 8 ks sme sa dohodli na ďalších opakovaniach, aby mohli prísť aj ostatní internatisti. Cvičiteľka Julka ochotne súhlasila.

Nechýbala hudba a dobrá nálada. Dievčatá si to naozaj užili:)

• Aktivity vo februári 2024

• 23.02.2024 10:53
          • Fašiangové popoludnie zo dňa 1.2.2024
            Aj tento školský rok sme pripravili fašiangové popoludnie plné aktivít začalo to pečením dobrôt článok a šišiek , pokračovalo ďalej premietaním zvykov a tradícií o fašiangoch . Zároveň sme našim žiakom vysvetlili odkaz, ktorý v sebe niesli tradície, ktoré naši predkovia zachovávali. Ukrajinským žiakom sme vysvetlili naše slovenské zvyky. Dozvedeli sme sa tiež, že naši prváci mnohí netušili, že čo sú vlastne fašiangy.
             Zároveň sme zrealizovali fašiangový kvíz cez Kahoot, ktorú sa teší obľube u mladých. Atmosféra bola pekná, všetci si to užili, zároveň sme vyhodnotili aj víťazov, ktorí zožali obdiv. Na konci pekného večera  sme žiakom rozdali šišky a fánky. Kahoot mal veľký úspech a dohodli sme sa na tom, ze si to zopakujeme samozrejme na inú tému.
            Vychovávateľky ŠI
          • Aktivity v januári 2024

• 02.02.2024 16:20
          • Úspech vo volejbalovom turnaji v CVČ vo Svite 20.01.2024 sme sa zúčastnili turnaja vo volejbale, ktorý zorganizoval Mládežnícky parlament s CVČ vo Svite. Zápas sa nám vydaril a z 5. družstiev sme obsadili krásne 2. miesto.

Naše víťazstvo bolo odmenené víťazným pohárom, diplomom, ale aj sladkou odmenou v podobe torty.