• Dotazník

     • Liga proti rakovine pripravila krátky dotazník pre žiakov a študentov - "OHODNOŤ SVOJHO RODIČA v PREVENCII závažných chorôb". Jeho cieľom je pritiahnuť pozornosť celej rodiny k tejto téme. Po automatickom obodovaní správnych odpovedí si dieťa a rodič na chvíľu vymenia svoje role a hodnotený-oznámkovaný bude svojím potomkom rodič.
      škola, ktorá pošle najviac vyplnených dotazníkov so VŠETKÝMI SPRÁVNE ZODPOVEDANÝMI OTÁZKAMI dostane rôzne darčeky (budú pre vás prekvapením).
      Nájdete ho online tu:    
      https://forms.gle/uuuk88C2faw1PE2N8
      Dotazník pozostáva zo 6 jednoduchých otázok. Za každú správnu odpoveď rodič získa 1bod pre Vašu školu. Aby sme vedeli správne identifikovať školu, v prvej otázke je potrebné správne zadať presný kód školy. Vašej škole bol pridelený kód D446.

       

       

     • Druhý rok s Dofe na našej škole.

     • Opäť sme uskutočnili nábor žiakov do programu Dofe. Tentokrát nám pomáhali a so skúsenosťami sa podelili úspešní absolventi bronzovej úrovne z minulého roku. Pridať sa môže ktokoľvek, kto má rád výzvy a dobrodružstvo. 

      Nečakaj na koniec pandémie!

      Nečakaj na nový rok!

      Teraz je čas na sebe makať!

      Neváhaj a zapoj sa do Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu - DofE!

       A možno si aktívny mladý človek, ktorý si vraví, že mu na ďalší krúžok nezvýši čas?

      Práve naopak!

      Pokračuj so svojimi hobby v rámci DofE!

      A získaj významné medzinárodné ocenenie, ktoré navyše zohľadňujú cool zamestnávatelia a zahraničné univerzity.

       Čo je DofE?

      Krátke video TU.

      Pre viac informácií nás priamo kontaktuj.  

      Teší sa na vás tím vedúcich: M.Rodáková, A.Langsfeldová, J.Exner

     • Rodičovské združenie

     • Triedne rodičovské združenia sa budú konať dištančnou formou dňa 13.10.2021. Viac informácií Vám poskytnú TU prostredníctvom edupage.

     • Výstava vo vestibule našej školy: „KORUPCIA – skutok sa deje„

     • Vestibul našej školy sa na chvíľu zmenil na výstavnú sieň na tému - „KORUPCIA“ . Pohľad na veľmi zaujímavé diela vyvoláva zmiešané emócie,  núti nás zamyslieť sa aj nad nie veľmi príjemnými témami, ktoré sú však súčasťou našej spoločnosti.   Príďte sa pozrieť!

      Plánovaná beseda k uvedenej téme: 26.10.2021

      Projekt „Korupcia – skutok sa deje“ je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

     • Operátori tlače znova pri tlačových zákazkách

     • V júni, septembri a októbri sa tlačiari znova naplno rozbehli v prezenčnej výučbe a hlavne v odbornom výcviku. Tlačiari 1. a 2.ročníka sa v tlačovej hale zapojili do realizácie tlačových zákaziek, pričom získavajú zručnosti pri sieťotlači, flexotlači, kníhtlači, digitálnej tlači,  tiež budú pri ďalších tlačových technikách ako je ofset, linoryt.

      Pracujú aj pri dokončovacích strojoch ako sú rezačka, výsekový stroj, perforačné a ryhovacie zariadenie. Tiež digitálne zalamujú, znášajú, skladajú a viažu - spinkujú rôzne brožúry.

     • Európsky deň jazykov

     • Každý z nás má v sebe súťaživého ducha. Ten sa u našich žiakov naplno prejavil v utorok 28.septembra, keď sa z tried ozýval smiech, nadšené i nervózne pokriky.. Jednotlivé triedy medzi sebou súťažili v rámci oslavy Európskeho dňa jazykov. Spoločne ako jeden tím pracovali na rôznych zadaniach, kvízoch, vrátili sa do detských čias hraním pexesa, bravúrne zvládli slepú mapu s krajinami EU, započúvali sa do typických melódií niektorých európskych štátov, či lúštili indície v rôznych jazykoch, ktoré im napovedali, ako získať body navyše nájdením QR kódu v rôznych častiach školy. Najviac bodov získala trieda 3.A, druhé miesto si vybojovala 2.A a na treťom sa umiestnila 4.A trieda. Víťazom blahoželáme.