• Showroom priemyselnej tlače v Bratislave

     • Dnes sme mali možnosť navštíviť showroom Konica Minolta v Bratislave. Je to strategické polygrafické centrum so zameraním na tlač demo výtlačkov v najvyššej kvalite pre všetky pobočky Konica Minolta v rámci celej Európy a zároveň organizuje prezentácie daných technológií pre pobočky strednej, južnej a východnej Európy. Mali sme možnosť vidieť v prevádzke zariadenia AccurioJet KM-1 či MGI JETvarnish 3D Evolution, ktoré reprezentujú najmodernejšie svetové polygrafické trendy tlače a zušľachtenia.

      Od budúceho školského roku sa budú môcť s digitálnou tlačou stretnúť aj študenti odboru operátor tlače na odbornom výcviku priamo v priestoroch našej tlačiarenskej dielne.

      https://www.konicaminolta.sk/sk-sk/aktuality/dis

     • Krásne prázdniny

     • Prajeme Vám krásne leto, pohodovú dovolenku a veľa nezabudnuteľných zážitkov.

      Tešíme sa na stretnutie v novom školskom roku 2020/2021.

     • Zelená škola – každý deň pre budúcnosť

     • Program Zelená škola pripravil špeciálny projekt pre Zelené školy: Zelená škola – každý deň pre budúcnosť
      Cieľom projektu je vytvorenie z vybraných 10 Zelených škôl v rôznych regiónoch Slovenska inšpiratívne centrá. Inšpirácie ako robiť, čo sa učí, ako učiť inak a ako robiť zmeny na školách spoločne. Tieto školy budú učiacimi školami   pre učiteľov z rôznych škôl, pre rodičov, miestnych obyvateľov, pre obce aj mestá. Vyškolíme a poskytneme supervíziu 20 učiteľom – lídrom občianskej angažovanosti, ktorí do 11/2021 zrealizujú praktické vzdelávacie akcie pre min. 400 učiteľov a pracovníkov miestnych samospráv s dôrazom pri realizácii na participáciu žiakov a študentov Zelených škôl.
      S radosťou sme privítali výsledok výberu - naša škola sa stane jednou z 10 ukážkových učiacich Zelených škôl.
      Viac informácií o projekte nájdete tu.